Posao 2017

posao~ Budi dio Harmony team-a ~

Harmony program već više od 20 godina promovira ljetovanje uz cjeloviti pristup radu na sebi uz pomoć vegetarijanske prehrane, čajeva, seminara samorazvoja, vježbi, plesova, druženja i boravka u iskonskoj prirodi.s

Uvijek smo u potrazi za novim članovima tima koji će doprinijeti boljem poslovanju i ugodnosti gostiju.

Sve zainteresirane molimo da se prijave na harmony@harmony.hr i 0921886452. Molimo uz životopis priložiti i osobnu fotografiju.

Recepcioner – administrator (m/ž)

Opis posla

Rad na recepciji, prijem i servis gostiju za vrijeme boravka, naplata računa te odjava gostiju, pisanje mail-ova, česta komunikacija sa strancima, rad u smjenama, timski rad.

Uvjeti

  • SSS/VSS, poželjno turističkog smjera, ali nije uvjet
  • odgovornost, komunikativnost, ljubaznost, susretljivost i razumijevanje potreba gostiju
  • radno iskustvo na recepcijskim poslovima
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje talijanskog/njemačkog jezika je prednost
  • napredna korisnička znanja Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Sezonski posao do 2.9.2017. u ugodnom okruženju gdje pored posla možete uživati u moru i prirodi preljepog otoka Pašmana. Odlični radni uvjeti, redoviti prihodi, poznanstvo sa mnoštvom interesantnih novih ljudi. Osiguran smještaj, hrana i troškovi puta.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno.