Posao 2019

posao~ Budi dio Harmony team-a ~

Harmony program već više od 20 godina promovira ljetovanje uz cjeloviti pristup radu na sebi uz pomoć vegetarijanske prehrane, čajeva, seminara samorazvoja, vježbi, plesova, druženja i boravka u iskonskoj prirodi.s

Uvijek smo u potrazi za novim članovima tima koji će doprinijeti boljem poslovanju i ugodnosti gostiju.

Ako mislite da možete doprinijeti našem programu javite nam se na harmony@harmony.hr i 0921886452.

Pomočni radnik u kuhinji (m)

Opis posla

Priprema namirnica, održavanje higijene radnog prostora, pranje crnog suđa, pomaganje pri nošenju težih predmeta.

Uvjeti

  • SSS/VSS, poželjno ugostiteljskog smjera, ali nije uvjet
  • odgovornost, komunikativnost, spretnost, susretljivost i urednost
  • radno iskustvo u kuhinji

Što nudimo

Sezonski posao do 6.9.2018. u ugodnom okruženju gdje pored posla možete uživati u moru i prirodi preljepog otoka Pašmana. Odlični radni uvjeti, redoviti prihodi, poznanstvo sa mnoštvom interesantnih novih ljudi. Osiguran smještaj u šatoru, 3 obroka u vegetarijanskom restoranu – švedski stol i troškovi puta.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno.