Seminari 2014

Datum

Ime voditelja

Program
Više
    
20.6.-27.6.

Željko Sobotka

(Hrvatska)

Branje i upotreba lekovitog bilja 
    
20.6.-27.6.

Srečko Španec

(Hrvatska)

Mediteranski treking
    
20.6.-27.6.

Pandit Dinesh Chandra Sati, dr. sc. med.

(Indija)

Seminar  Jyotisha
    
20.6.-27.6.

  Jasmina Kovačev

(Srbija) 

META-Zdravlje Zašto ja i zašto sada?
    
27.6.-4.7.

Deborah Jeanne Weitzman

(SAD, Norveška)

Istraživanje zvuka s pokretom
    
27.6.-4.7.

Gaja-Jowita Karpeta

(Poljska)

Porodični odnosi s Gajom

    
27.6.-4.7.

Pandit Dinesh Chandra Sati, dr. sc. med.

(Indija)

Himalaja Joga i Meditacija 
    
27.6.-4.7.

Goran Stanojević

(Hrvatska)

MALI KUĆNI SHIATSU – Seminar učenja osnova shiatsua
    

4.7.-11.7.

Mateja Tomšič Akengen

(Slovenija) 

Rad sa spiritualnom genetikom, pročišćavanje prošlosti i transformacija u dubinama nesvesnog 

    
4.7.-11.7.

 Vedran Petrak

(Hrvatska) 

Isceljujuća moć zvuka 
    
4.7.-11.7.

Gayatri Marić

(Indija)

Radionica indijske kuhinje
    

4.7.-11.7.

Igor Ognjenović

(Hrvatska)

Starwalk

    

4.7.-11.7.

Klaus Jürgen Baier

(Austrija)

Seminar kineziologije za licnu upotrebu i metode „Spiritual Hands“

    

11.7.-18.7.

Bernard Svete

(Slovenija)

QI GONG za vitalnost, zdravlje i dug život 

    

11.7. – 18.7.

 Nagual Uchu (Urugvaj) i

Tadeja Škorja (Slovenija)

Seminar urbanog šamanizma

    

11.7. – 18.7.

 Carsten Schneider

(Nemačka) 

Thai Massage & Yoga 
    
11.7. – 18.7.

Romana Đekić

(Hrvatska) 

Lakoća življenja – kroz samospoznaju i razumevanje Tri principa
    

11.7. – 18.7.

Edita Kurent

(Slovenija)

Strah i ljubav
   

 

18.7 – 25.7.

Mirela Nylan 

(Velika Britanija / Hrvatska)

Duhovna tradicija Inka 

   

 

18.7 – 25.7.

Astrid Yamuna Büer

(Austrija)

Hormon Joga 

   

 

18.7 – 25.7.

Aleksandar Radomirović

(Srbija)

Povratak prirodnom vremenu – povratak sebi
    
 18.7 – 25.7.

John Christian

(Velika Britanija) 

Življenje u svetlosti 

    

18.7 – 25.7.

Tadej Pretner

(Slovenija)

Korak napred

    

25.7. – 1.8.

Nenad Janjetović 

(Bosna i Hercegovina)

Kako živeti u skladu sa Svemirom

    
25.7. – 1.8.

Ljubica Jelaca-Renner

(Nemačka)

Učenje Grigoria Grabovoia
    
25.7. – 1.8. 

Tom Ryan (Irska) i

Leina Meštrović (Hrvatska) 

Holografska samohipnoza
    
25.7. – 1.8.

Margareta Radomirović

(Srbija) 

Prirodna ishrana – svesno i intuitivno
    

25.7.-1.8.

 Matjaž  Duh

(Slovenija)

Refleksoterapija – metoda harmonizacije 
    

1.8.-8.8.

Francisko Soto Bravo
Panchito 

(Peru)

Vruća salsa
    
1.8.-8.8.

 Amina Mehanović Vimpolšek

(Slovenija)

Svesno partnerstvo
    
1.8.-8.8.

Marinella Sidika Starace

(Italija)

Meditacija sa bahovim cvetnim kapima
    
1.8.-8.8.

Shirlie Roden

(Velika Britanija)

Zvuk harmonije
    

1.8.-8.8.

Vanni i Rosy

(Italija)

Put srca i kineziologija

    

8.8.-15.8.

Carolina Oro

(Italija)

 Prevladati samog sebe: Transcendentnost i kosmička ljubav
    

8.8.-15.8.

Dagmara Gmitrzak

(Poljska)

Inteligencija srca
    

8.8 – 15.8.

Daniela Laici i Piero Germini

(Italija)

Lepota i svi njeni odrazi u ogledalu

    
8.8 – 15.8.

Evelyn Krisman

(Nizozemska)

Matrični dodir
    

8.8 – 15.8.

Ana i Nešo Vulin

(Hrvatska)

Tantrička  seksualnost

    

15.8.-22.8.

 Swami Dhyan Almasta (Giuliano Rossato) i Ma Bodi Abha  (Erika)

(Italija)

Napredna “Holistička opuštajuća masaža“ za porodicu

    
15.8.-22.8.

Fabrizio Micatovich

(Italija)

Praktična Tantra: Menjanje iznutra
    
15.8.-22.8.

Paulina Stroz

(Poljska)

 Održavanje zdrave kičme i unutrašnje ravnoteže
    
15.8.-22.8.

 Sadhana Singh Avenali

(Italija)

Mapa sopstvenog bića
    

15.8.-22.8.

Djoutala Seydi (Senegal) i

Oliver Pesendorfer(Austrija)

Porodica i ljubav

    

22.8.-29.8.

Petra Jeretina

(Slovenija)

Metoda Feldenkrais -pažnja usmerena prema samome sebi

    

22.8.-29.8.

Jasminko Miklec

(Hrvatska)

Qigong i Taijiquan

    

22.8.-29.8.

Giusy i Gianna

(Italija)

Pleši svoju astrološku ličnost… A koji je tvoj znak?

    
22.8.-29.8.

Wolfgang Steiner

(Austrija)

Meditacija i disanje
    

22.8.-29.8.

Sal Rachele

(SAD)

Isceljivanje vaše vremenske linije
    

29.8.-5.9.

Matic Anzeljc

(Slovenija) 

Prirodna kozmetika i čišćenje tela za zdrav život

    
29.8.-5.9.

 Ivana Cvetković

(Srbija) 

Integralna yoga
    
29.8.-5.9.Maja Medić i Simonida Zorić Jančić 

(Srbija)

Buđenje kreativne inspiracije